www.honads.pl
HonAds_LOGO
+48 799 354 789
bok@honads.pl
Team HonAds

Poznaj team HonAds!

Jako stosunkowo nowa agencja social media i Google Ads w Toruniu, czujemy potrzebę opowiedzenia Wam o nas! W tym artykule opowiemy Wam o tym, gdzie pracujemy i czym się kierujemy, a w kolejnym poznacie nas bliżej!

HonAds Zespół

 

HonAds – agencja social media i Google Ads w Toruniu

Agencja reklamowa HonAds powstała w lutym 2021 roku. Na co dzień pracujemy z przedsiębiorcami — zarówno z podmiotami małymi, jak i z dużymi korporacjami — nad sprzedażą produktów i usług za pośrednictwem Google Ads, Facebooka, Instagrama oraz TikToka. Core’em naszej działalności są reklamy płatne w wyszukiwarce oraz social mediach. Pomagamy także z prowadzeniem profilów w mediach społecznościowych, zaopatrujemy naszych klientów w wartościowe treści, grafiki, animacje oraz filmy — jednym słowem realizujemy content marketing.

 

Facebook i Google Ads – Toruń

Nasza siedziba mieści się tuż obok Toruńskiej starówki, przy Szosie Chełmińskiej 26. Nasi klienci pochodzą z różnych części Polski, jednakże nasze drzwi pozostają dla nich zawsze otwarte — chętnie przyjmujemy ich w naszych skromnych progach! Poza kontaktem osobistym z każdym pozostajemy w kontakcie mailowym oraz za pośrednictwem wideorozmów. W naszej pracy stawiamy na regularne statusy, podczas których mimo odległości możemy porozmawiać twarzą w twarz o bieżących sprawach, wyznaczyć nowe cele i omówić możliwości. Jesteś ciekawy branży social media i Google Ads? Odwiedź naszego bloga!

Jak działamy?

Działamy w duchu transparentności. Jesteśmy szczerzy na temat przebiegu pracy, informujemy o ewentualnych blokerach i ryzyku. Nie zapominamy przy tym o zaufaniu do naszych klientów, jako naszych partnerów biznesowych. Klient zna swój biznes — my znamy świat digitalu, reklamy na social mediach oraz w Google. Razem łączymy perspektywy, tworząc strategię dostosowaną do targetu, narzędzi oraz wszelkich indywidualnych kwestii. Jesteśmy elastyczni i terminowi. Możesz na nas liczyć nawet w weekend, kiedy wystąpi nieoczekiwany problem. Skontaktuj się z nami, a zawsze postaramy się Ci pomóc!

HonAds Zespół

Chcesz dowiedzieć się więcej o Google Ads? Zajrzyj koniecznie TUTAJ. Natomiast, jeśli poszukujesz wiedzy o podstawowych narzędziach reklamy na Facebooku, to TUTAJ stawiaj pierwsze kroku.

Masz pytania do specjalistów lub potrzebujesz porady dot. Twoich kampanii? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza lub napisz maila na adres: bok@honads.pl

Nasze sociale

Jeżeli zainteresował Cię ten wpis, to zapraszamy do sprawdzenia naszych innych treści:

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Napisz do nas, chętnie pomożemy.

×

Spis treści