www.honads.pl
HonAds_LOGO
+48 799 354 789
bok@honads.pl
Poznaj nasz zespół

Team HonAds

O nas

HonAds

jak sama nazwa mówi – to przede wszystkim uczciwe działania reklamowe. Pracujemy w duchu transparentności w szczerości, budując trwałe, partnerskie relacje biznesowe. Nie tylko tworzymy i optymalizujemy kampanie reklamowe! Skupiamy się na współpracy, regularnych konsultacjach, podczas których weryfikujemy efekty i przedstawiamy nowe możliwości.

Umiejętnie łączymy strategię, technikę oraz analitykę, by dostarczać cyfrowy produkt najwyższej jakości. Bazujemy na latach doświadczenia w branży marketingu online oraz wiedzy, którą nieustannie poszerzamy. Wiemy, że w świecie digitalu nic nie jest stałe, dlatego jesteśmy przygotowani na stałą korektę toru lotu statku HonAds.

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci

Sky is the limit!

Przekonaj się, ile więcej osiągniesz, wprowadzając profesjonalną obsługę marketingu online Twojej marki. 

0 +
Projektów
0 zł +
Spendu reklamowego
0 +
Kampanii
NASZ ZESPÓŁ

HonAds Team

Natan

Chief Executive Officer (CEO)

Sandra

Chief Marketing Officer (CMO)

Krzysztof

Customer Succes Manager (CSM)

Roksana

Graphic Designer (GD)

01

Media plan

Zaplanujemy szereg działań dobranych do potrzeb Twojej firmy.

02

Analityka

Sprawdzimy kody, oraz zdarzenia, które dodane są do Twojej strony. Zaimplementujemy te, których brakuje. 

03

Kreacja

Przygotujemy niezbędne kreacje reklamowe oraz kampanie, które wytyczyliśmy w strategii.

04

Optymalizacja

Na bieżąco pracujemy nad optymalizacją, a o postępach informujemy Cię na cyklicznych statusach oraz w raportach. 

NASZE DZIAŁANIA

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy agencją butikową – kameralną firmą, w której panuje rodzinna atmosfera i stała komunikacja zarówno między pracownikami, jak i na linii klient – obsługa. Możesz być z nami w stałym kontakcie za pośrednictwem wybranego komunikatora i śledzić na bieżąco postępy oraz przesyłać nowe ustalenia.

Pierwsza agencja z której jesteśmy zadowoleni i która wie, że sprzedaż jest kluczowa, a nie przepalanie budżetów. Mądre zarządzanie budżetem, przemiła obsługa i wszystko tak jak być powinno. Polecamy!

Diamante Crew

W końcu trafiliśmy na ludzi, którzy znają się na rzeczy i nie owijają w bawełnę, a to jest rzadkość na rynku. Poza tym Honads potrafią się komunikować i rozmawiać, wychodzą również z inicjatywą i patrzą na biznes pod szerszym kątem. Liczy się dla nich sprzedaż, nie same puste wyświetlenia, kliknięcia. Polecam wszystkim 🙂

Dance From Home

rok temu Po wielu latach poszukiwań agencji godnej zaufania, w końcu się udało. Pełne zaangażowanie, świetny kontakt i co najważniejsze - efekty, które bronią się same. Widać doświadczenie i pasję, chęć ciągłego doskonalenia i wdrażania nowych rozwiązań. Nie jest to żadne kropo tylko ludzie z krwi i kości, którzy znają się na swojej robocie! Warto im zaufać 👍

Zalsqa
opinie

Klienci, którzy nam zaufali

Poznaj opinie osób, z którymi współpracujemy!